• Logo Dolny Śląsk
  • Logo BIP
  • Logo BIP

W tym szczególnie dla najmłodszych ważnym dniu - Dniu Dziecka - życząc wielu radosnych chwil najmłodszym, pragniemy zaprosić do nauki w naszej szkole tych nieco starszych. Od 1 CZERWCA ROZPOCZYNA SIĘ I ETAP REKRUTACJI.

Koniec roku szkolnego się zbliża, ale też warto zaplanować rok następny. W przyjaznym gronie naukę w Jaworskim „Medyku”. Nowe kierunki, nowe możliwości. Nowe wyzwania. Zawód w rok lub dwa lata, ale też możliwość nabycia umiejętności w tych dziedzinach, które zwyczajnie są nam przyjemne, których chcemy się nauczyć, które wzmacniają naszą kreatywność i bycie twórczym. Również pomagają odzyskać pewność siebie w poszukiwaniu pracy, przekwalifikowaniu, nabraniu nowej perspektywy wobec nie zawsze przychylnej rzeczywistości. 

Oferta szkoły dotyczy obok kierunków medycznych, również o profilu techniczno-usługowym, terapeutycznym, kosmetycznym, florystycznym

W chwili obecnej nauka to nie tylko planowania własnej kariery zawodowej, ale również rozwijanie zainteresowań, efektywne gospodarowanie własnym czasem. Podnoszenie kompetencji, czy doskonalenie umiejętności. Dziś dojrzałość to nieustanna inwestycja w siebie. W roku bieżącym przystępując do programu „Otwarci 50+” zaakcentowaliśmy silne wsparcie dla osób, których czynność zawodowa wygasa, a pragnienie zrobienia czegoś dla siebie, wzrasta. Proponujemy naukę na kierunkach: Florysta, Koszykarz-plecionkarz, Technik masażysta czy Technik usług kosmetycznych z dwoma kwalifikacjami, których wyboru można dokonać zgodnie ze swoim zainteresowaniem. Do młodych osób kierujemy ofertę zawodów, które w perspektywie problemów demograficznych, problemów ze zdrowiem, rehabilitacją itp. są nieustannie poszukiwane: Terapeuta zajęciowy z arteterapią, Opiekunka dziecięca, Opiekun medyczny, Opiekunka środowiskowa, czy Opiekun osoby starszej.

Szkoła posiada bogatą i profesjonalną bazę dydaktyczną, zaplecze do praktycznej nauki zawodu, doświadczoną kadrę nauczycielską. To już 65 lat istnienia Jaworskiego "Medyka". Mając również na uwadze nowoczesność, standardy europejskie, program nauczania w optymalny sposób przygotowuje słuchaczy do pracy nie tylko w naszym kraju. Warto dodać, że szkoła uczestniczy w wielu wydarzeniach, warsztatach, pokazach, festiwalach, wyjazdach szkoleniowych pomagając nieustannie poszerzać warsztat zawodowy słuchaczy i absolwentów.

Zapraszamy do zapoznania się z warunkami rektrutacji. Jest możliwość zapisania się do szkoły online. Więcej informacji pod nr tel. 768703114.