• Logo Dolny Śląsk
  • Logo BIP
  • Logo BIP

Po raz kolejny nasza szkoła wzięła udział w uroczystych obchodach Narodowego Święta Niepodległości.

Po raz kolejny nasza szkoła wzięła udział w uroczystych obchodach Narodowego Święta Niepodległości. Na Rynku miasta tuż obok innych grup rekonstrukcyjnych zaprezentowaliśmy realia szpitala polowego, upamiętniając tym samym ważne i szczególne dla naszego kraju historie. Od samego rana przyglądaliśmy się programowi artystyczno-historycznemu przygotowanemu z okazji 99 rocznicy. Przywitaliśmy Marszałka Piłsudskiego, podziwialiśmy występ Zespołu Pieśni i Tańca, smakowaliśmy Marcinkowskie Rogale. W to szczególne przedsięwzięcie włączyli się nas nauczyciele, pracownicy, słuchacze, absolwenci szkoły, a także chłopcy z Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego. Przygotowane zostały również drobne akcenty patriotyczne m.in opaski z narodowymi barwami, kotyliony, które rozdawane były mieszkańcom miasta. Pomimo zimowej aury nie zabrakło ciepłych słów i pozytywnych emocji, to przecież nasze wyjątkowe Święto Narodowe. Dziękujemy za wspólnie spędzone chwile.