• Logo Dolny Śląsk
  • Logo BIP
  • Logo BIP

W dniach 14-17 września 2017 roku nasza szkoła miała zaszczyt reprezentować Dolny Śląsk we Lwowie

Na Lwowskim Rynku znalazło się wiele stoisk m.in. Huty Julia, muzeów Poczty i Telekomunikacji z Wrocławia, Sportu i Turystyki z Karpacza, agroturystyki artystycznej Wataszka, oraz Urzędu Marszałkowskiego na zaproszenie, którego również nasza szkoła miała możliwość uczestniczyć w tym szczególnym wydarzeniu. Pani Dyrektor Dorota Subocz, nauczyciel Rafał Górczyński oraz absolwentki kierunku koszykarz-plecionkarz Małgorzata Lisowska i Iwona Rusnak zaprezentowały prace naszych uczniów. Pięknie przyozdobione kosze z akcentami florystycznymi wpisywały się w charakter spotkania. Wiklina znalazła swoje miejsce we Lwowie! Fontanna Neptuna stała się warsztatem plecionkarskim dla przemiłych mieszkańców Lwowa, ale nie tylko. Nasze stoisko odwiedziło wielu turystów i również osób z Polski. Szczególnym gościem był Bogdan Zdrojewski. To był niezwykły czas. Dziękujemy za możliwość uczestniczenia. Pełni wrażeń jeszcze długo będziemy wspominać to wydarzenie.