• Logo Dolny Śląsk
  • Logo BIP
  • Logo BIP

21 kwietnia szkoła przedstawiła swoją ofertę edukacyjną oraz projekty i działania jakie podejmuje na Targach Pracy w Złotoryi. 

Na tegoroczne Targi organizowane przez Powiatowy Urząd Pracy w Złotoryi zapowiedziało się aż 56 wystawców. Zespół Szkół w Jaworze był pośród obecnych i wspólnie z Panią Dyrektor, nauczycielami, słuchaczkami kierunku Opiekun medyczny oraz absolwentką florystyki, promowaliśmy naszą szkołę. Zainteresowanie stoiskiem było bardzo duże, szczególnie, że w trakcie trwania targów wykonywane były brosze, wisiory i pierścionki kwiatowe, a goście odwiedzający nasze stoisko częstowani byli również „Medykowymi, kwiatowymi lodami”. Odpowiadaliśmy na pytania, rozdawaliśmy ulotki, zapraszaliśmy do odwiedzania naszej szkoły. Mamy nadzieję, że obecność Zespołu Szkół na Złotoryjskich Targach Pracy była pomocna dla zainteresowanych.