• Logo Dolny Śląsk
  • Logo BIP
  • Logo BIP

Rekrutacja zimowa trwa. Spieszymy poinformować, że na liście kierunków pojawił się nowy, bardzo ciekawy i równie twórczy kierunek.

Rekrutacja zimowa rozpoczęta. Zapraszamy do nauki na bardzo twórczych kierunkach: FLORYSTA, KOSZYKARZ-PLECIONKARZ, TERAPEUTA ZAJĘCIOWY Z ARTETERAPIĄ. Spektrum wiedzy i umiejętności, które można łączyć i wykorzystać w pracy zawodowej. Zainteresowaniem cieszą również kierunki o profilu medycznym i usługowym takie jak: Opiekun medyczny czy Technik usług kosmetycznychZachęcając, warto zaznaczyć, że naszym atutem jest długoletnia tradycja kształcenia zawodowego, profesjonalna kadra, nauczyciele z wieloletnim doświadczeniem, praktycy w swojej dziedzinie. Szkoła posiada doskonałą bazę dydaktyczną, pracownie praktycznej nauki zawodu wyposażone w specjalistyczny sprzęt i materiały niezbędne w kształceniu umiejętności zawodowych.

Wśród przywołanej oferty pojawił się także nowy kierunek: PROJEKTOWANIE, URZĄDZANIE I PIELĘGNACJA ROŚLINNYCH OBIEKTÓW ARCHITEKTURY KRAJOBRAZU. W trakcie nauki na tym kierunku słuchacze zdobędą wiedzę m.in z zakresu określania funkcji i zastosowania roślin ozdobnych w kształtowaniu krajobrazu, obiektach architektury krajobrazu. Wykonywania podstawowych prac dotyczących uprawy i pielęgnacji, przygotowania materiału roślinnego do wykonywania dekoracji roślinnych. Będą potrafili charakteryzować walory przyrodnicze krajobrazu, przeprowadzać analizę funkcjonalno-przestrzenną wnętrz ogrodowych, jak również planować, projektować i organizować projekty koncepcyjne czy techniczne obiektów roślinnych. Zachęcamy serdecznie do nauki w naszej szkole, zapraszamy do kontaktu.