• Logo Dolny Śląsk
  • Logo BIP
  • Logo BIP

Witamy ponownie uczestników Festiwalowej zabawy przygotowanej przez Zespół Szkół w Jaworze.

Źródłem inspiracji tegorocznego florystycznego projektu nauczycieli, słuchaczy, absolwentów pt.: „Książęcy sen w sercu lasu”, był otaczający mury zamku piękny wiosenny las, a także słowa Księżnej Daisy zaczerpnięte z jej pamiętników. Aranżacja z majowych konwalii wplecionych w piernaty z poduszek wskazywała na źródło życia, na którego fundamencie postawiono bajkowy zamek Stokrotki. Właśnie owe tajemnicze poduszki stały się przewodnikiem zabawy zaproponowanej gościom tegorocznego Festiwalu Kwiatów i Sztuki na Zamku Książ. Wytyczając szlak ciągów komunikacyjnych, wiodły śladami samej Księżnej – Stokrotki, a zadaniem konkursowym było właśnie wskazać ich liczbę. 

Na naszym szkolnym fanpage'u pozostawiono 10 odpowiedzi. Udział w zabawie wzięły Panie: Ilona Kondel, Anna Koszyk, Joanna Koniar, Renata Krawczyk, Dorota Kotowicz, Magdalena Goworko, Joanna Witek oraz Marzena Rojak Chmiel, również Pan Arkadiusz Rykaczewski i Zwidokiemnaobelisk.blogspot.com.

Prawidłowych odpowiedzi udzieliły: Pani Ilona Kondel oraz Zwidokiemnaobelisk.blogspot.com – tym samym serdecznie zapraszamy do Jawora na warsztaty flroystyczne z Mistrzami florystyki Panią Moniką Bębenek i Magdaleną Birulą-Białnicką. Gratulujemy wygranej!

Jury konkursu postanowiło przyznać również nagrody dla wszystkich tych, którzy zechcieli się z nami bawić. Na warsztaty wikliniarko-plecionkarskie z Mistrzem Koszykarzem-Plecionkarzem Panem Wojciechem Świątkowskim zapraszamy Panie: Annę Koszyk, Joannę Koniar, Renatę Krawczyk, Dorotę Kotowicz, Magdalenę Goworko, Joannę Witek oraz Marzenę Rojak Chmiel, a także Pana Arkadiusza Rykaczewskiego. Wyróżnienie otrzymują także małe pociechy, które mamom podpowiadały.

Wszystkim bardzo serdecznie dziękujemy za wspólną zabawę i zapraszamy do naszej szkoły.

Ze wszystkimi uczestnikami konkursu skontaktujemy się bezpośrednio na portalu społecznościowym facebook.