• Logo Dolny Śląsk
  • Logo BIP
  • Logo BIP

Po raz kolejny Zespół Szkół w Jaworze przedstawił swoją ofertę na Legnickich Prezentacjach Edukacyjnych

Tegoroczne Prezentacje zorganizowane przez Państwową Wyższą Szkołę Zawodową im. Witeleno w Legnicy, gościły 50 wystawców, szkół i placówek edukacyjnych. Nasza szkoła również była obecna podczas tego promocyjnego spotkania. W tym roku zachęcaliśmy do podjęcia nauki na kierunkach z nutką artystyczną. Terapeuta zajęciowy, Florysta, Koszykarz-plecionkarz. Nasze stanowisko odwiedzili m.in Pan Tadeusz Krzakowski Prezydent Legnicy. Na Legnickich Prezentacjach wirująca maszyna do robienia kleksów i zabawy animacyjne, do których zachęcał Pan Rafał pokazały, że umiejętności artystyczne posiada każdy, wystarczy tylko czasami odrobinka pozytywnego wsparcia. Reprezentowały naszą szkołę słuchaczki kierunku Opiekunka dziecięca i Terapeuta Zajęciowy: Monika, Nikola, Paulina, Martynka i Malwinka, Asia.