• Logo Dolny Śląsk
  • Logo BIP
  • Logo BIP

Serdecznie zapraszamy na Kurs Kinesiotapingu KT1/KT2, który poprowadzi Pan Jacek Sasinowski. 

Zaproponowano dwa terminy: 12-13 marca 2016 roku oraz 9-10 kwietnia. Zainteresowanych zapraszamy po więcej informacji do szkoły lub pod nr tel.: 76 8703114. 

W naszej szkole warsztaty prowadzą oficjalni i wyłączni przedstawiciele Dr Kenzo Kase w Polsce, przy współpracy ze Stowarzyszeniem KinesioTaping Association, oryginalne kursy, których certyfikaty honorowane są na całym świecie.

Osoba prowadząca warsztat: Pan Jacek Sasinowski jest wyszkolonym instruktorem KTA, PT, CKTI. Jest kierownikiem działu fizjoterapii w przychodzni NZOZ KORMED w Jaworze. Nauczyciel na kierunku technik masażysta w naszej szkole oraz wykładowca terapii manualnej w WWSZIP na kierunku fizjoterapia. Od 2005r. opieka fizjoterapeutyczna w Ośrodku Szkolenia Sportowego Młodzieży w skokach na trampolinie pod patronatem PZAS. Ukończone kursy: masaż łącznotkankowy, drenaż limfatyczny KTO terapia manualna wg. Ackermanna, techniki miękkie w dysfunkcji narządu ruchu wg. Levita, Funkctionaln Fascial Taping, Taping rehabilitacyjny, Kinesiobalans obrzęki limfatyczne, Anatomy Trains Myofacial Meridians, Myofacial Taping, KT1, KT2, KT3, CKTP. Uczestnik 27go Międzynarodowego Sympozjum w Dusseldorfie.