• Logo Dolny Śląsk
  • Logo BIP
  • Logo BIP

W ostatnich tygodniach grudnia naszą szkołę opuściła Pani Anna Kaźmierczak, wieloletni nauczyciel przedmiotów na kierunku Ratownik medyczny, Terapeuta zajęciowy, kierunkach opiekuńczych.

W ostatnich tygodniach grudnia naszą szkołę opuściła Pani Anna Kaźmierczak, wieloletni nauczyciel przedmiotów na kierunku Ratownik medyczny, Terapeuta zajęciowy, kierunkach opiekuńczych. Kończąc pracę zawodową pozostawiła bardzo dużo pozytywnych wspomnień wśród nauczycieli jak i słuchaczy. Była konsultantem projektu MKZ  na Dolnym Śląsku II, przewodniczącą komisji przedmiotów zawodowych, egzaminatorem. Przygotowywała szkolne uroczystości, wspierała szkolne przedsięwzięcia. Pani Anna jest również autorem słynnej bajki pt.: „Medyczne przygody Koziołka Matołka”, znanej w całym województwie. Oddana szkole, słuchaczom, bardzo pracowita, pokonywała długą trasę aby dojechać do szkoły.Pracowała w bolesławieckiej medycznej szkole. W naszej szkole, dała się poznać z jak najlepszej strony, jako wspaniały dydaktyk a nade wszystko człowiek.

W imieniu wszystkich słuchaczy Zespołu Szkół w Jaworze serdecznie dziękujemy za trud pracy pedagogicznej, za wspieranie w zdobywaniu wiedzy i umiejętności zawodowych. Łącząc wyrazy szacunku życzymy wszystkiego dobrego w życiu osobistym, wiele uśmiechu i zadowolenia. 

S