• Logo Dolny Śląsk
  • Logo BIP
  • Logo BIP

W ramach Tygodnia Kariery Zawodowej gościliśmy grupę młodzieży z Gimnazjum w Męcince

 

W dniu dzisiejszym mieliśmy przyjemność gościć młodzież z Gimnazjum z Męcinki. Pani Dyrektor przywitała gości, opowiedziała o szkole, przedstawiła bogatą ofertę edukacyjną. Uczniowie zwiedzili szkolne pracownie, sale wykładowe, oglądali stary sprzęt medyczny w Sali tradycji. Opiekunowie kierunków, nauczyciele, zaprezentowali możliwości sal dydaktycznych, opowiedzieli o praktycznej nauce zawodów w naszej szkole. Uczniowie dowiedzieli się m.in. o kierunku Opiekun medyczny, Technik usług kosmetycznych, Terapeuta zajęciowy i Opiekunka dziecięca, a także Technik masażysta. Na zakończenie wszyscy mogli spróbować własnych sił w pracowni florystycznej. Dziękujemy uczniom za spotkanie w naszej szkole i zapraszamy do wspólnej nauki.