• Logo BIP
  • Logo BIP
  • Logo Dolny Śląsk

Dolnośląski Zespół Szkół w Jaworze rozpoczyna rekrutację na NOWY ROK SZKOLNY 2020/2021, na następujące kierunku: Florysta, Koszykarz-Plecionkarz, Terapeuta zajęciowy. Opiekun Medyczny, Opiekunka dziecięca, Opiekun w Domu Pomocy Społecznej. Kierunek Krawiec i Technik przemysłu mody. Technik usług kosmetycznych oraz Technik masażysta.

Dolnośląski Zespół Szkół w Jaworze rozpoczyna rekrutację na kierunki kształcenia: Florysta, Koszykarz-Plecionkarz, Terapeuta zajęciowy. Opiekun Medyczny, Opiekunka dziecięca, Opiekun w Domu Pomocy Społecznej. Kierunek Krawiec i Technik przemysłu mody. Technik usług kosmetycznych oraz Technik masażysta.

Nasza szkoła to prawie 70 lat doświadczenia. Historia, wypracowane wartości i misja, daje gwarancję jakości kształcenia. Jesteśmy szkołą Samorządu Województwa Dolnośląskiego, ośrodkiem egzaminacyjnym. Nowoczesne pracownie praktycznej nauki zawodu to optymalny proces kształcenia. Wykwalifikowana i przyjazna kadra, mistrzowie, praktycy, profesjonaliści to pewność, wsparcie, inspiracja. Zapraszamy do przeglądnięcia naszych wcześniejszych postów prezentujących poszczególne kierunki, do zapoznania się z ofertą na stronie naszej szkoły: http://zespolszkoljawor.pl/

Na okres czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w zawiązku z zapobieganiem, przeciwdziałanie i zwalczeniem COVID-19 obowiązuje procedura zapisu do szkoły on-line. Więcej informacji na temat składania dokumentów można znaleźć pod adresem: http://zespolszkoljawor.pl/images/procedura_naboru_online.pdf

Wszystkie osoby zainteresowane nauką w naszej szkole zapraszamy do zakładki: http://zespolszkoljawor.pl/rekrutacja/warunki-rekrutacji.html jak również: http://zespolszkoljawor.pl/rekrutacja/wymagane-dokumenty.html gdzie można znaleźć wszystkie informacje na temat warunków rekrutacji jak również wymaganych dokumentów.

Zapraszamy również do kontaktu pod nr telefonu: 768703114

plakat rekrutacja nowy rok szkolny 2020 2021