• Logo Dolny Śląsk
  • Logo BIP
  • Logo BIP

Centrum Kształcenia Ustawicznego w Jaworze serdecznie zaprasza na warsztaty pracy z jedwabiem pt. "Stwórz luksusowy zestaw prezentowy".

 Serdecznie zapraszamy na warsztaty z projektantem mody Kamilem Hala, który przybliży właściwości szlachetnej tkaniny jaką jest jedwab. W trakcie spotkania uczestnicy stworzą własny luksusowy zestaw prezentowy dla bliskich lub dla siebie. W zestawie znajdzie się poszewka na poduszkę, opaska na głowę, duża gumka do włosów oraz zestaw trzech mini gumek do włosów. Piękne kolory jedwabiu: czerwień, butelkowa zieleń, granat, to ekskluzywne bogactwo doznań, które potrafi sprawić radość każdej z Pań. Jedwab to bardzo szlachetna tkanina, warto sprawić najbliższym tak luksusowy prezent.

Zajęcia poprowadzi znany projektant Kamil Hala, projektant, właściciel autorskiej Pracowni Krawiectwa Artystycznego we Wrocławiu. Absolwent studiów licencjackich i student magisterskich w Wyższej Szkole Sztuki i Projektowania w Łodzi na kierunku wzornictwo, specjalność projektowania ubioru. Dwukrotny zdobywca tytułu półfinalisty Międzynarodowego Konkursu dla Projektantów Entuzjastów Mody OFF FASHION w Kielcach

plakat