• Logo Dolny Śląsk
  • Logo BIP
  • Logo BIP

W tym roku, nasza szkoła i słuchacze również byli obecni podczas Festiwalu Kwiatów i Sztuki na Zamku Książ. 

Kolejny dzień obecności naszej szkoły na Zamku Książ podczas Festiwalu Kwiatów i Sztuki, a mocniej podkreślając to naszych wspaniałych słuchaczy kierunku Florysta oraz Pani Dyrektor, która nad wszystkim czuwała już za nami. Kwiaty eksponowane na zamkowych salach, najlepiej obejrzeć na żywo, a na warsztatach dla dzieci być i podziwiać jak małe rączki zwinnie sobie radzą z materiałem roślinnym. Niestety, wszystkiego nie możemy pokazać, tych radosnych buziek dzieci i przy tym zaangażowania naszych Pań słuchaczek jak pomagają w tworzeniu podczas warsztatów. Również pracy słuchaczki II semestru kierunku Florysta, która uczestniczyła u boku mistrzów w przygotowaniach do Festiwalowych prezentacji. Miłym było także spotkanie z naszym absolwentem, który na Zamku wraz z mistrzami dział na polu florystyki. To był owocny czas, pomimo deszczowej aury, mamy nadzieję, że humory w każdym Festiwalowym zakątku dopisały. Dziękujemy wszystkim słuchaczom za obecność i zaangażowanie. 

 

 

 

Zdjęcia dzieci biorących udział 2 maja do godziny 14.00 w warsztatach florystycznych można otrzymać bezpośrednio na maila. Prosimy o kontakt mailowy ze szkołą