• Logo Dolny Śląsk
  • Logo BIP
  • Logo BIP

W związku z licznymi pytaniami KANDYDATÓW DO NASZEJ SZKOŁY klika informacji dodaktowych

Drogi kandydacie - Dojazd do Jawora jest bardzo dobry z kierunków: Wrocław, Opole, Kraków, Legnica, Jelenia Góra, a także na trasie innych miast. Bardzo dobra lokalizacja naszej szkoły - centrum miasta, tuż przy dworcu PKP, PKS, przystankach busów i autobusów, dlatego nigdy nie zbłądzisz, zawsze łatwo do nas trafisz. Przystanek przy szkole widnieje nie z ulicy tylko z nazwy: "Medyk" - tak o nas mówią w mieście - niczym kompas orientacyjny.  Nasi słuchacze mają zniżki na noclegi.cie. Niedaleko szkoły jest również Schronisko młodzieżowe - Centrum turystyczne w Jaworze. Nauka odbywa się w weekendy, za darmo. Szkoła policealna ma to do siebie, że w rok lub dwa lata zdobywamy zawód nie ponosząc ogromnych kosztów jak to ma miejsce w szkołach wyższych. Ponadto, podejmując naukę na Kwalifikacyjnym Kursie Zawodowym nie musiśz mieć ukończonej szkoły średniej. Warto zauważyć, że w ostatnich latach nastąpił zwrot w kierunku kształcenia zawodowego. Brak jest na rynku osób z technicznym wykształceniem, a takich osób potrzebują pracodawcy. Jeśli się wciąż namyślasz zadzwoń, chętnie odpowiemy na Twoje pytania: nr tel. 76 8703114. Dla ciekawych nowego kierunku: Wykonywanie wyrobów koszykarsko- plecionkarskich! informujemy, że jeśli będzie zainteresowanie, zajęcia rozpoczną się już w miesiącu lutym. Można też poczytać: http://www.forumkwiatowe.pl/wiklina-dla-florystow/