• Logo Dolny Śląsk
  • Logo BIP
  • Logo BIP

Kolejne ciekawe i aktualne kierunki! 

Zimowy nabór trwa! Oferta nauki w szkole jest szeroka. Już w listopadzie, można rozpocząć naukę na   kierunkach: Florysta, Opiekun medyczny, a od stycznia Opiekun w domu pomocy społecznej i Opiekun osoby starszej. Każdy z tych zawodów aktualnie cieszy się dużym zainteresowaniem na rynku pracy. Nauka na Opiekuna w DPS i Opiekuna osoby starszej trwa dwa lata w systemie szkoły policealnej. Na kierunku Florysta i Opiekun medyczny jako Kurs Kwalifikacji Zawodowych. Szczegóły dotyczące profilu danego zawodu można przeczytać na naszej stronie w zakładce: Oferta edukacyjna. Zachęcamy do nauki. Szkoła posiada doskonałą bazę dydaktyczną. Bogato wyposażone pracownie i oferuje dodatkowe zajęcia z ceramiki, witrażu, arteterapii, udział w różnych projektach, programach, umożliwiając zdobycie dodatkowych umiejętności i kompetencji. 

W ubiegłym roku szkolnym została także podpisana umowa partnerska ze Stowarzyszeniem SIDE-CLUSTER, Firmą „THOR“ ze szkołami z Mühlhausen i Berlina w zakresie edukacji zawodowej, kształcenia ustawicznego i kształcenia przez całe życie. Ta szczególna umowa będzie obejmowała: praktyki uczniowskie, staże dla nauczycieli, wspólne programy nauczania, oferty pracy w Niemczech dla najlepszych absolwentów, możliwość współpracy ze szkołami dla pielęgniarek i opiekunek w Wietnamie, poprzez działania, które prowadzi THOR. Współpraca z firmą TUPAC Holding to także prowadzenia badań nad nowymi gatunkami i inkubowania nowych roślin po aranżacje zewnętrzne i wewnętrzne. 

Zachęcamy bardzo serdecznie do nauki w naszej szkole. Rejestracji na wybranym kierunku można dokonać również drogą online. Zapraszamy!