• Logo Dolny Śląsk
  • Logo BIP
  • Logo BIP

Na zaproszenie Powiatowego Ośrodka Rozwoju Edukacji w Jaworze po raz kolejny, mogliśmy zaprezentować naszą szkołę i opowiedzieć młodym ludziom o kierunkach kształcenia, i zawodach, które są obecnie poszukiwane na rynku pracy.

W tym roku podczas XV Powiatowych Targów Edukacyjnych promowaliśmy nowo otwarty w naszej szkole kierunek: Projektowanie i wytwarzanie odzieży. Zawód krawiec, który daje szerokie możliwości szczególnie dla młodych ludzi interesujących się projektowaniem mody, szyciem, twórczą kreacją w zakresie pracy z tkaniną. Z pewnością w Jaworze jesteśmy jedyną szkołą, która posiada przygotowaną do tego typu zajęć pracownie. Wykwalifikowana z szerokim i długoletnim doświadczeniem kadra dba o potencjał i rozwój wiedzy naszych słuchaczy. W trzy semestry odkrywane są tajniki szycia, modelowania, projektowania. Nasze stanowisko podczas Targów odwiedziło dużo gości. Lustro jako motyw przewodni, czyli „Zobacz się w naszej szkole” pozwalało świadomie przejrzeć się i wyobrazić naukę na wybranym twórczym kierunku: Florysta czy może Koszykarz-plecionkarz. Medyk, jako szkoła z tradycją medyczną wciąż poszerza zakres kierunków, również o te, które mogą być nie tylko odrębnym zawodem, ale również uzupełnieniem zakresu usług medycznych – szeroko rozumiana terapia zajęciowa, arteterapia. Bardzo dziękujemy za możliwość uczestniczenia w Targach. Serdecznie zapraszamy młodzież do nauki w naszej szkole policealnej.