• Logo Dolny Śląsk
  • Logo BIP
  • Logo BIP

16 grudnia w naszej szkole odbyło się wyjątkowe wydarzenie, Koncert "Boże Narodzenie na Kresach"

W minioną sobotę odbył się w naszej szkole piękny koncert w wykonaniu wspaniałych aktorów, na którym byli obecni wyjątkowi goście. Koncert „Boże Narodzenie na Kresach”, to moc wrażeń i niezwykłych wzruszeń. Pieśni, kolędy, wiersze. Serdecznie dziękujemy za przybycie mieszkańcom naszego miasta Jawora, nauczycielom, słuchaczom i absolwentom naszej szkoły. Szczególne podziękowania kierujemy również pod adresem Pana Dr Tadeusza Samborskiego Członka Zarządu Województwa Dolnośląskiego, który jako pomysłodawca wybrał naszą szkołę na to szczególne spotkanie. Dziękujemy Panu Jerzemu Więcławskiemu Dyrektorowi Wydziału Edukacji i Nauki w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Dolnośląskiego za obecność i wspólne kolędowanie. Jesteśmy bardzo wdzięczni także aktorom: Pani Barbarze Drozdzińskiej, Pani Aldonie Struzik, Pani Aurelii Sobczak, Panom: Wojciechowi Machnickiemu i prof. Stanisławowi Górce, także Panu Andrzejowi Walusowi zastępcy dyrektora Ośrodka Kultury i Sztuki we Wrocławiu - to był koncert, który przeniósł nas w czasy szczególne, przybliżył historię tak cenną i tak potrzebującą jej pielęgnowania. Dziękujemy serdecznie i mamy nadzieję, że Zespół Szkół w Jaworze będzie mógł nadal uczestniczyć w takich wydarzeniach. Moc serdeczności dla Wszystkich.